Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Blizianka - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

498 922 zł61,09 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję nowe, komfortowe mieszkanie położone na kameralnym Osiedlu Krakowska przy ul. Elizy Orzeszkowej w Krośnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane przy ul. gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39,10 m² 11 125,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 39,10m2 - piętro: 3 z 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę leśną w Pietruszej Woli. Pietrusza Wola to miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie krośnieńskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,36 m2 na parterze z przynależnym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi. Dostępne też.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 301 zł47,92 m² 9 501,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nowoczesne i kameralne osiedle, zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają komfortu, funkcjonalności i dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.47m przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokal położony na drugim piętrze w niskim trzypiętowym budynku. Mieszkanie posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Rzeszów | Osiedle Dąbrowskiego | ul. Żwirki i Wigury | 60,54 m | 3 pokoje | 1 piętro Mieszkanie, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz bez remontów, bez dodatkowych kosztów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 284 zł73,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z czteropokojowym mieszkaniem o powierzchni 73,73 m2, mieszczącego się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Blizianka

Blizianka,podkarpackie

119 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 50,02 ar malownicza lokalizacja, gmina Niebylec | Blizianka | Podkarpacie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 50,02 ar położoną w urokliwej gminie Niebylec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blizianka

Blizianka,podkarpackie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje Państwu do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 100m2. Dom posadowiony jest na 35-arowej działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij